Jdi na obsah Jdi na menu
 


e-mail , vzkaz

1. 10. 2011

Napište nám :  motocharlie01@seznam.cz 

 

damska-jizda-2011-22.-24.7.-205.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Раскручу вашу группу или чат в телеграме

TGsheap,10. 10. 2020 0:52

Здравствуйте! Если у вас есть группа или чат в телеграм, то готов вам очень дешего привлекать туда участников. Цена за одного ЖИВОГО (не бота) привлеченного участника составляет всего лишь 7 рублей. Максимально подберем ЦА под вашу тематику.

Минимальный заказ - 100 участников. Если вам это интересно - прошу обратиться на емайл proxrum@mail.ru (всё обсудим и всё покажу на примерах).

Продвину ваш сайт в поисковиках

TopchegOt,3. 10. 2020 22:26

Доброго времени! В короткие сроки и по адекватной цене смогу продвинуть вас в поисковиках Яндекса и Google. Есть большой опыт.

Цена - 9900 рублей. Интересует? Жду вас - proxrum@mail.ru

Свежие базы предприятий бесплатно

Бесплатные базы даных,30. 8. 2020 17:10

Специально для motoholky.eu - базы данных по предприятиям России предлагают на каждом углу и за деньги. Но я считаю, что это не правильно, т.к. все эти данные по сути бесплатные!
Поэтому я создал Телеграм-канал, в котором ежедневно выкладываются базы данных предприятий для всех желающих совершенно бесплатно!
Вы можете сами подать заявку в виде: Город/Область, Категория. Через некоторое время вы получите полную выборку по вашим параметрам и можете скачать к себе для дальнейшей работы.
Что делать с базой - это уже ваше дело, как правило они собираются для отдела продаж и для поиска новых клиентов.
В общем, если вам интересно получать бесплатно свежие выборки по предприятим РФ, то находите наш канал в Телеграме @basefree и делайте заявки!
Например, в канале уже есть выборки по Екатеринбургу (автосервисы) и Новосибирску (Аптеки). А какую выборку хотите вы?
С уважением к вам и вашему бизнесу, ваш basefree!

the best work

Oip070idora,23. 12. 2019 17:10

Уважаемый владелец ресурса motoholky.eu.
Chcete, aby vaše stránky stabilně přinesly peníze?
Přitom nemusíte nic dělat! Je to snadné!
Můžete dokonale vydělat peníze, stačí se zaregistrovat, nastavit kód na webu a peníze se vám hodí! Testováno!
Registration for money https://vk.cc/a9NFxG

Vše nejlepší pro Vás na Valentýna

ValentinxSex,22. 2. 2019 20:17

úžasně
Ex̣кlսⱬiṿṇí Ṿaḷеṇtýṇske aⱪcе
Sроlеčṇḝ̱ s nasiᶆi partṇеṛу jsме ṣі prо ⅴás рřipṛaṿіlі nḝ̱ⱪolік еx̣kḷꭒȥіvních valеntýṇṣкýcḥ aⱪcí, díкy кterýᶆ ušеṭříṭe.
Ṿšеcḥnу nеjḷepší рroрạ̣̱ꬶaĉní kóɗy a ṇaḅídку рrо ṇáкup dárⱪů a роřảdání roмaṇṭіcⱪ̱é ɗoṿоḷeṇé ⅴ českem sеɠᶆеntս intеṛneṭu:

Te'd jsem vás našla a chci se přidat

Jana Erdela Víchová,29. 12. 2018 0:05

Ahoj, jezdím poslední 4 roky a hledám komunitu bikerek. Jsem z Děčína a jezdím všude. jezdím a hledám partu na výlety. Mějte se parádně. Jana janavichova@email.cz

Nabídka víkentd Raakousko Alpin House.

jarmila.fetrova@seznam.cz,27. 7. 2017 18:14

Ahoj Motoholky,
jsem členkou spolku "Motorkáři nad 60let". Nabízím možnost účasti akce v Alpin Housu 1-3 motoholkám od 04.08. do 06.08.2017. Spím na čtyřlůžáku sama, ale musela jsem zaplatit ještě jednou plné obsazení včetně polopenze 1 550,- Kč. Jedu na Yamazee Virago 250. Je mi 65 a uvítám , když se ke mě někdo přidá. Cestu mám zatím domluvenou se třemi kamarády ze spolku, ti ale jedou tu svojí "divočinu".
Případné info na 603157030. Milka52

Re: Nabídka víkentd Raakousko Alpin House.

Charlie Anna ,31. 5. 2018 11:17

Ahoj Milko, myslím, že jsme to vloni řešily. Jinak se přidej k nám, teď máme větší vyjížďku, tak mrkni do příspěvků nebo na FB 2.6. Podvodní svět a další 4 místa na Moravě. Zdraví Charlie-Anna

Jonáškovo zábavné odpoledne

Ivana Podzemná - Nadační fond Jonášek,19. 3. 2018 17:00

Dobrý den,

jmenuji se Ivana Podzemná a jsem ředitelkou Nadačního fondu Jonášek , který se zabývá podporou onkologicky nemocných dětí a mládeže (www.nadacejonasek.cz)
Již osmým rokem pořádáme ve Valašském Meziříčí benefiční akci s názvem " Jonáškovo zábavné odpoledne" . Je to odpoledne plné her a zábavy pro širokou veřejnost . Za tyto roky zde vystoupila a pomohla dobré věci již řada umělců a skupin (Marek Ztracený, Ready Kirken, Voxel, Laura a Její tygři,Cimballica, Martin Harich, Mňága a Žďorp, Vl. Merta, Abraxas, Limetal , Vlasta Horvát a další). Veškerý výtěžek z akce je vždy použit k zakoupení potřebných přístrojů pro kliniku dětské onkologie Brno a dětské oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí.Každoročně navštěvují tuto akci i motorkáři z různých klubů.
V letošním roce se Jonáškovo zábavné odpoledne koná ve Valašském Meziříčí 19. a 20.05.2018 od 13.00 do 22.00 hod.
Přesto, že jsme pro Vás zřejmě neznámá nezisková organizace z malého města , (Valašské Meziříčí), chtěla bych Vás tímto požádat o zvážení možnosti účasti Vašeho motorkářského klubu na naší benefiční akci. Byla by možnost vjezdu do areálu , zaparkování Vašich motorek a možnost návštěvníků benefice zhlédnout Vaše stroje.
Mnoho fotografií z této akce najdete na našich stránkách www.nadacejonasek.cz , v sekci benefiční akce , Jonáškovo zábavné odpoledne - fotogalerie .

Prosím napište, zda by jste byli ochotni se této akce zúčastnit a podpořit nás v našem úsilí.

Děkuji Vám za Váš přístup a přeji pěkný den

Ivana Podzemná, Zimmer Libor - Nadační fond Jonášek
tel. +420 777 722 173 , 777 238 777
www.nadacejonasek.cz

Re: Jonáškovo zábavné odpoledne

Charlie Anna ,31. 5. 2018 11:16

Dobrý den paní ředitelko, bohužel pozdě to čtu, je třeba psát přímo na mail, zde do zpráv chodím velmi málo.
S pozdravem Charlie - Anna
e-mail: motocharlie01@seznam.cz

Kontakt

Charlie z FM ,22. 5. 2014 7:43

Ahoj všem, prosím o zasílání Vašich dotazů raději přímo na e-mail: motocharlie01@seznam.cz

Ahoj...

Verča,12. 7. 2013 15:18

....moc se mi líbí vaše stránky i pořádané akce. Jsem začínající motorkářka -( je mi 55 let, na jaře jsem si udělala řidičák na motorku a jezdím 2 měsíce)- ale moc si to užívám a doufám, že po získání alespoń základních zkušeností vyrazím na nějakou prima akci s vámi.
Prozatím vás všechny moc zdravím ..a.. kolama dolů!!
Verča

Výlet do kempu Suchý

Marek,27. 5. 2013 12:35

Ahoj všichni, chtěl bych Vás všechny pozvat na návštěvu obce Suchý u Boskovic a jejího kempu s rybníkem a hlavně našeho stánku s občerstvením U Křížku...více na http://www.udirna-suchy.cz/ .Náš kemp je hojně navštěvován motorkáři a budeme se těšit i na Vaši návštěvu....mějte se fajn Marek

servis v Kopřivnici

Taťka,22. 5. 2013 17:14

přátelé z okolí Kopřivnice, náš společný kamarád si otevřel nový servis, tak pokud něco budete potřebovat, rád Vám pomůže

http://www.motoroad56.cz/

Pozvánka

Ada,12. 5. 2013 12:30

Zveme Vás na krásně výhledové místo malého motorestu ,,Pálavský výhled ",sídlící na trase I/52Brno -Pohořelice cca41,800 vpravo- odpočívka v k.ú.Perná a href="http://www.mapy.cz/s/7893">Najdete nás zde</a>na chlazené nápoje a domácky laděnou kuchyni.Též pro Vás připravujeme grilování ,zajímavosti z gurmánské i zážitkové kuchyně .Těšíme se na Vaši návštěvu .

Pátek 3. května 2013

Kawisaki,29. 4. 2013 20:28

Kamarádi, přátelé …

Českými Vulkanýry je plánována, jako každoročně, návštěva autosalonu Wevi 2013 v Ostravě (http://autosalon.wevi.cz/ , kterou pořádá kamarád Lachtan Web.

Protože je v pátek 3. května relativně sdostatek času, je pro akci vymyšlen výjezdně-kochací plán - je tady pro kluky a holky na mášách skutečně hooodně beskydsky nááádherných tras a jedna z loňsky nejlepších byla tahle: http://www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/201/2-zazimovacka.htm ..

Zaslouží si pro ty, kteří se jí nezúčastnili a hlavně pro „mimobeskydské motoparty“ , aby byla zopakována. Trasu jsem převzal od Kopřivnických motorkářů a je navržena maximalisticky takto: http://www.mopedmap.net/route/1976066 … pochopitelně je kdykoliv možno (si) ji patřičně zkrátit … „bo si každy možeme robiť co chceme, ni ?“ ..
… předpokládám a doufám v případné připojení se lidiček na všech možných mášách ( jako např. http://www.motoholky.eu/ ... http://www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/ … http://www.star-riders.cz/ ) případně kohokoliv, kdo se případně jenom chce pohodově projet po nádherné naší Moravě a zkouknout místa, která jsou opravdu netradičně ojedinělá a hlavně obvykle neznámá …

Součástí páteční vyjížďky je (pro účastníky akce bezplatná !!) návštěva Technického muzea Tatry v Kopřivnici a pokud všechno vyjde jak má, mohu slíbit "special for all riders" osobního (a trochu i osobitého) průvodce pro všechny dojedší bez ohledu na národnost, věk, výšku, váhu, barvu (případně existujících) vlasů, motorky či ponožek, náboženského vyznání, sexuální orientace či barvu řidičáku ... (tedy - pokud mne nesklátí ... choroba - samozřejmě) …

Sraz všech (jak na vyjížďku, tak ku komentované prohlídce Tatra-muzea) je v pátek 3. května 10:00 na recepci Tatramuzea v Kopřivnici – to je ten modrozelený barák kousek od kruháče v centru Kopřivnice).

nadpis

Pepa,8. 3. 2013 18:23

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

Sandra,28. 2. 2013 12:24

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Hudba pro Vaši / nejen předvánoční / akci ?

DJ KARLSON,21. 8. 2012 23:46

Ahoj Motoholky !

Nedávno ( 18.8. ) jsem byl pozván a měl příležitost zpestřit různorodou muzikou akci u vás v Koblově ( Dětský den + Srpnová večerní zábava ). Účastním se různých příležitostí
/ jako Vy nemám v oblibě stereotyp / a společnost v Koblově byla moc fajn, všichni se bavili spontánně, nenuceně a slušně
/ většina mladých v kombinaci s alkoholem to tak nemají /.
Pokud by byla chuť uspořádat jakoukoliv akci, kde by se Vám má
hudební produkce líbila / včetně zajímavého osvětlení /,dejte mi echo, přijedu osobně na nezávaznou schůzku / návrh na např. oslavu v rockovém či rock ´n rollovém stylu aj. /.

Karel Sýkora

karel.siki@seznam.cz

732 666 206

Huráá - pomóóóc

Agnisa...Monika,10. 5. 2012 8:56

Holčinky bikerky...já Vás našla.
Tady jeden hodnej baťůžek, který zatím nemá ani
řidičák,ani mašinu,jen miluje ty vůně a pravidla
o nichž píšete.
Mám dotaz s prosbou zároveň.
Nevíte o nějakém volném rozumném "Drakovi", kterému bych mohla krýt záda toto léto ?
Více ráda o sobě zašlu od fotky ( přeci jen pro představu snažší) po jiná infa :-)
Můj email je Agnisa@email.cz, ICQ 424166942
a tlf. 775921682.

S důvěrou....děkuje a zdraví Agni...