Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozloučení s motosezónou - focení 13.11.2011

rozloučení s motosezónou 2011, focení,  motorkářky, holky na motorkách, zábava, naši partneři

Rozloučení s motosezónou  a  focení - Bikerky SM kraj - 13.11.2011

V neděli 13.listopadu 2011 jsme se sjeli do Ostravy do areálu hornického muzea - Landek.  Dle data jsme spíše měli sedět doma za pecí u teplého čaje s rumem, ale Malá Lucy nám zorganizovala focení na kalendář  a to motoholky  přece nemohou chybět.   Tentokrát nás doprovázeli i naše drahé polovičky, kteří nám hodně pomáhali v přesunu motorek, přípravy scén.  Hlavně si z nás dělali legraci, ale zároveň měli v pohotovosti fotoaparáty.   Nálada byla parádní, škoda jen, že sluníčko rychle zapadalo a my jsme museli spěchat zpět domů, pravda někteří na motorce, jiní autíčkem.  V podobném složení se určitě sejdeme příští rok na nějaké super motoakci.  Děkujeme  našim profi fotografkám  Malé Lucy a Zuzance.  Kalendáře si budete moci zakoupit - informace napíšeme. 

img_7998.jpg

img_8001.jpg

 

img_8043.jpg

img_8040.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavla - Mohlo by se líbit

Zdravím Vás. Mezi čtenáři se právě šíří revoluční metoda výdělku peněz, velice snadná na pochopení!! Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. A tohle všechno znám z www.CervenaCerna.cz

Charlie - Rozloučení a focení

Holky akce byla perfektní, měly bychom zorganizovat více takových setkání i s našima polovičkama. Co zorganizovat nějaký candrbál /leden - únor/ dejte návrh. Nebo víkendový pobyt někde na horách.

Lucy - Landek

Sraz je na Landeku v 11h. Kdo netrefí,tak pojede se mnou z Hrabůvky

 Fotoalbum


Mail listArchiv

Kalendář
<< únor / 2020 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 903208
Měsíc: 11864
Den: 348