Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.11.17 MOTOBOWLING - Motogrupa Vendryně, GMU a přátelé

16. 10. 2017

URGENTNÍ 

Partyjo je zde další ročník Motobowlinku, který organizuje Evka,  potřebujeme nutně , aby zájemci uhradili zálohu a to co nejdříve , částka 300,- Kč, pošlete na č. účtu 1195154011/3030    s nápisem bowling, jméno.   Bowling je na jiném místě tj. Třinec  - Black Hill /viz níže /, musíme nahlásit jak dráhy, tak počet osob - místo, jídlo atd.   Pište, nebo volejte.   Charlie, Eva 

 

MOTOBOWLING  -  řeší Eva Bystřická 

blíží se nám již 3tí ročník motobowlingu, po skušenostech minulých a že počet zůčastněných narůsta, se letos bowling bude konat v Black Hillu neboji GAJA centrum neboli nad Albertem (Hypernovou) sraz na 17:00 bowling zahajíme v 18:00 na hodinku - máme 8 drah. Skupiny se opět rozlosují jak je zvykem a bude se počitat první kolo. Ceny budou jak za 3nejlepší týmy tak 3nej ženy a 3nej pány :) Co se týče večerního posezení, není to restaurace ale na přání nám zajistí raut takže pak dám určitě vědět a budu potřebovat přesný počet a možná i nějakou zálohu. 

Vzkaz od Evky:  

zdravím všechny motorkáře a přátele  bowling se nám pomalu ale jistě blíží, potřebovala bych tedy vědět kdo půjde a kdo ne. Počítám cca z 30-40lidmi. Cena bowlingu na hoďku na 8 drah je 2 480Kč + nějaké drobné na výherní ceny. Co se týče dalšího posezení, je třeba objednat raut budou nějaké korytka cena za osobu do 200kč. NESMÍ být vlastní alkohol, udělá nám však cenu na co budeme chtít (Finská 1l - 750kč), když se nedohodneme budou se klasicky kupovat panáky na baru.

Dále byl návrh na vlastní týmy, kdo bude chtít mít tedy vlastní poskládaný tým na dráhu můžete se mi hlásit. Kdo přijde bez týmu bude pak rozlosován. Vyhrává ten kdo bude mít nejvyšší průměr z prvního kola takže nezáleží na počtu osob na dráze.

Kdo se chce zúčastnit prosím o nahlášení přesných osob a zaplacení ZÁLOHY 300Kč/os mě (Eva Bystrzycká) osobně nebo na účet 1195154011/3030 s nápisem bowling. (jak bude potřeba zbytek se doplatí na místě)

!!!Přihlášky přijímám do 29.10.2017!!!

Děkuji za pochopení - nechci dělat sponzora