Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.4. Spanilá jízda pro ADRU , Frýdlant n.O.

21. 4. 2013

Ahoj všem, děkujeme všem motorkářům/kám, baťůžkům atd. , kdo jste dnes přijel s náma podpořit dobrou věc a to akci pro ADRU.  Díky všem klubům i individuál. lidem,  je to fajn, že se máme.  

video ADRA: 

http://www.youtube.com/watch?v=y0XIZJlsqM0 

Akce pro Adru  -  jelikož se změnil termín akce v polském Cieszynie, kdo bude chtít můžeme se sejít o nás v 10.30 odjezd do Cieszyna,  setkání s kamarády.  Spanilá jízda odjíždí ve 12.00 hod. směr Ustron, my bychom se oddělili a pojedeme do Frýdlantu na 14.00 hod.  -  akce pro ADRU, spanilá jízda přes město,  charitativní pomoc.  

Milé motoholky,

obracím se na Vás s prosbou, zda byste se chtěli zúčastnit slavnostního ukončení sbírky brýlí pro Afriku. Akce se bude konat 21.4 před Charitativním obchůdkem ADRA na Nádražní ul. 403 ve Frýdlantu n. O.  Od ledna na místních školách, úřadech a institucích byli umístěny sběrné boxy na brýle. Původně jsme zamýšleli, že při oficiálním ukončení sbírky motorkáři jednotlivá stanoviště navštíví a brýle sesbírají. Sbírka se však setkala s velkým zájmem a tak jsme sběrné boxy vyprazdnovali  průběžně. Rádi bychom, kdybyste měli čas a chut se v danou neděli  setkat ve 14.30 na Hlavním frýdlantském náměstí ( za kostelem Sv. Bartoloměje) a spanilou jízdou po centru . Frýdlantu  n. O. dojet před Charitativní obchůdek ADRA. Tam v 15.00 dojde k předání brýlí Wiklifově misii, která zajistí ošetření a popis brýlí a dopraví je potřebným lidem. Během akce si návštěvníci budou moci prohlídnout Vaše motorky, k poslechu bude hrát živá hudba a veřejnost si bude moci zakoupit „drobnůstky“ nejrůznějšího charakteru (obchůdek bude nabízet „zboží z druhé ruky“, které jsme dostali od štědrých dárců). Finanční výtěžek z akce půjde na činnost humanitární organizace ADRA. Pokud se budete chtít zapojit do „BREJLOVÁNÍ S ADROU“ kontaktujte mě prosím e-mailem nebo na tel. čísle 737 441 159. Více o projektech Občanského sdružení ADRA ve Frýdku Místku se dozvíte na www.dcfm.cz .

S přáním, co nejvíce ujetých kilometrů v bezpečí a v pohodě.

 

    Bc. Milena Čančíková

Koordinátor charitativních obchodů ADRA

Dobrovolnické centrum ADRA

Radniční 1242, Frýdek-Místek 73801

 

brejlovani_r1--5-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

FotoalbumMail list
Archiv

Kalendář
<< únor / 2018 >>


Statistiky

Online: 7
Celkem: 541309
Měsíc: 11814
Den: 423